SUNA AYDIN MALİ MÜŞAVİRLİK

SA Mali Müşavirlik; Muhasebe sektöründeki tecrübesini ve bilgisini tüm sektörlere yayılması amacı ile uzun yıllar kurumsal firmalarda Genel Muhasebe Müdürlüğü yapmış olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Suna AYDIN tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Suna AYDIN, 1979 KOCAELİ doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü 2003 yılında tamamlamıştır. Mali Müşavirlik mesleğinin yanında, KOCAELİ, SAKARYA Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı bilirkişi listesinde kayıtlı bilirkişisi olarak Ticaret Mahkemeleri ile diğer Hukuk Mahkemelerinde bilirkişilik hizmeti vermektedir.

SA Mali Müşavirlik ofisi alanında uzman kadrosu ile firmaların gereksinimlerine göre özel olarak geliştirilmiş çözümler sunmaktadır. SA Mali Müşavirlik, muhasebe, vergi, denetim ve danışmanlık konularında hizmet veren bir müşavirlik ofisidir. Farklı sektörler ve farklı büyüklüklerdeki firmalara; muhasebe hizmetleri, SGK hizmetleri, denetim hizmetleri, KDV İade hizmetleri, vergi denetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

SA Mali Müşavirlik, uzman, deneyimli, meslek ahlakı, şeffaflık, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden dinamik kadromuzla doğru, güvenilir ve güncel bilgiye hızlı şekilde ulaşarak firmalara muhasebe ve vergi konularında çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Siz değerli mükelleflerimizin muhasebe alanında eksik veya yanlış bilgilendirilmiş olan mevzuatlarda kadromuzla birlikte mevzuat uygulamalarında yapılan değişiklikleri bilgilendirilmelerle yolunuzda ivme kazandırmak en önemli uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Şirketlerin finansmanlarına artı değer kazandırmak adına en önemli krateri mizanlarının mevzuata uygun ve anlaşılır olmasıdır. SA Mali Müşavirlik olarak firmalarımızın mizan çalışmalarında mükelleflerimizle çözüm odaklı ve sistematik şekilde bilgi akışlarının sağlanmasındaki hassasiyetimiz, mükelleflerimizin kredi kullanımlarında bankalar nezrinde oldukça önem kazandırmaktadır.

SA Mali Müşavirlik olarak siz değerli mükelleflerimizi ofisimizde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetin karşılığında, anlayış içerisinde isteklerinizi dinlemekteki hassasiyetimizi danışanlarımızla sizlere yansıtmaktaki profesyonelliğimizle yolumuza devam ederken mesleğimize duyduğumuz sadakat ile hizmetlerimizi sunmaktaki mutluluğumuzu paylaşmaktayız.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / BİLİRKİŞİ

Suna AYDIN

SUNA AYDIN MALİ MÜŞAVİRLİK